SR  futbal Slovenský pohár ViOn Zlaté Moravce  FK Senica  NRXViktorka walki z příbramským słabszego zarządzany i powrócił na pierwsze miejsce, wyprzedzając Slavia. Západočeši na boisku absolutnie dominuje, ale z jego wyższości udało się wykorzystać tylko jeden cel. Około jedna zadbał o dwadzieścia minut przed końcem na przemian Michael Krmenčík.

To nie jest zaskakujące, że wiktorianie całym meczu miał dość znaczną zakłady na żywo Unibet przewagę, ale przeszkodą było końca. Celem Pribram Pobiegł doskonałą HRUŠKA, który západočechů himself szanse Złapał kilka, ale w domu nie miał pojęcia, w jaki sposób i pustą bramkę.

Szanse są Pribram oceniały przewrócił się jeden po drugim, a wielu z nich widać nowe nabytki z Austrii, Andreas Ivanschitz doświadczony. W 38. minucie nie trafił doskonałą pozycję, ale karnej piłkę pobliżu słupkami bramki! To było przed nim, rzucił głowicę podobny korek Hejda i podobny trend utrzymywał przez innych graczy Victoria. Przed końcem pierwszej połowy Kovarik nanoszone HRUŠKA, ale wraz z nim cała boisko.

Wiktorii byli przekonani, że podobny obraźliwe huraganu Příbramští nie może długo trwać, i że to tylko kwestia czasu, będzie produkować pierwszą bramkę. Oddziały Roman Pivarník wszedł w drugiej połowie dokładnie taki sam, nawet jeśli chodzi o zakończeniach. Ivanschitz w następnym ložence oszukane poprzeczkę. Z drugiej strony Pribram dwukrotnie przyszedł niebezpiecznie blisko matúš kozáčik, ale nic poważnego z tego nie wyszło.

Krawaty utrzymać gości do 70 minuty, kiedy Michael pchnął przemian Krmenčík. Vytáhlému atakujący dostaje piłkę po dośrodkowania pietruszki i graniczną sytuację zakończył celem.

Radość z domu nie trwała długo, Pribram w rzeczywistości udał się atak na szybkie i Rezek musiał interweniować Kozáčik. Po chwili wstał i Rezek zdobył kolejną szansę dla Gości w rzutu rożnego dośrodkował które następnie było nic. Dodatkowo, "uszkodzenie" inaczej Plzeň dominuje na podziałce, a na pozostałej części meczu. Kolejnym celem już nie udało się zdobyć. Plzen Pribram pokonał 1: 0-ci